Ad en Josephine Schelle hebben in de afgelopen vier en een half jaar met herberg De Vrolijke Jager aan de Oude Grintweg flink aan de weg getimmerd. Het interieur van het restaurant werd onder handen genomen, de terrassen nodigen uit plaats te nemen en de chalets zijn gemoderniseerd en stijlvol ingericht. In de afgelopen maanden werd achter het restaurant een zaal ingericht en de visvijver is ook overgenomen door het echtpaar.

Door Theo Louwers

Herberg De Vrolijke Jager heeft veel te bieden aan passanten, terrasliefhebbers, vissers, gasten die willen lunchen of dineren en liefhebbers die een of meerdere nachten in één van de chalets willen verblijven.

“Met het gereedkomen van de nieuwe zaal en de visvijver hebben we onze gasten veel meer te bieden. We hebben bijvoorbeeld het samenzijn bij enkele uitvaarten verzorgd in onze zaal. Met een niet al te groot gezelschap is die ruimte een perfecte gelegenheid. Vanuit de zaal heb je een fraai uitzicht op de omgeving en de natuur, die we verantwoord door willen laten groeien. De zaal is ook uitermate geschikt voor het houden van feestjes.”

Visvijver

De visvijver is verhuurd aan Jos en Birgit. Zij gaan daar mee door. Ad: “Wel wordt alles wat met de visvijver te maken heeft opgeknapt en opgefrist. Het aanzicht moet er straks veel aantrekkelijker worden. Bij de visvijver staat ook nog een woonhuis. De bedoeling is dat op te knappen en dat wij er dan zelf gaan wonen.”

Herberg De Vrolijke Jager is ook aangewezen als Natuurpoort. Dat levert veel traffic op door onder andere als startpunt van wandel- en fietsroutes te fungeren. De parkeergelegenheid bij de herberg wordt nog uitgebreid en geüpdatete. Een omgevingsdeskundige is aantrokken om alle plannen in goede banen te leiden.

Ondernemen

Josephine en Ad zijn echte ondernemers. “Toen wij hier begonnen, was het de bedoeling om het rustig aan te doen. Maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan. Rustig gaan zitten is tegen onze natuur in. We willen vooruit. Wij hebben de mogelijkheid gekregen om uit te breiden en daardoor is er een andere situatie ontstaan. Nu wij deze stap hebben gezet, willen we er veel energie in steken. Er is dus sprake van schaalvergroting, maar we willen onze identiteit niet verliezen. Het gaat beter dan verwacht. Vier jaar geleden hadden we niet kunnen denken dat we hier nu zouden staan.”

Herberg De Vrolijke Jager is zeven dagen van de week geopend.