Projectkoor SOL organiseert ‘The Passion Best 2026’. Dit is alweer de vierde keer. Deze bijzondere editie is te zien en te horen op dinsdag 31 maart en woensdag 1 april in de Lidwinakerk. Aanvang 19.30 uur. Noteer deze data maar alvast.

Via Groeiend Best en Oirschots Weekjournaal houden we de lezers verder op de hoogte over o.a. hoe je kaartjes kunt reserveren. En zoals de bezoekers gewend zijn is de toegang gratis.

Heeft dit je interesse gewekt? Dan kun je zelf hieraan meedoen.

Projectkoor SOL is een projectkoor, met deelnemers vanaf 18 jaar tot 80+ jaar, dat zich inzet voor goede doelen in de samenleving door samen te zingen en muziek te maken. Stichting SOL wil op deze manier de saamhorigheid, verbinding en positiviteit in de samenleving versterken.

Een SOL-project houdt in dat je meestal drie keer repeteert voor een uitvoering. Na een uitvoering sluit het project. Het is niet verplicht om aan elk project deel te nemen.

Iedereen is welkom bij het koor. Ook mensen met onvoldoende financiële draagkracht.

Wil je aan dit project deelnemen dan kun je een mailtje sturen naar projectkoorsol@gmail.com