Vier weekenden - van zaterdag 26 april t/m zondag 18 mei - is de expositie Amateurkunst Oirschot te bezoeken in de Sint-Petrusbasiliek van Oirschot. De expositie is elk weekend gratis te bezoeken. Het bestuur van de Stichting Amateurkunst Oirschot, Spoordonk, Oost-, West- en Middelbeers roept amateurkunstenaars op zich aan te melden, dat kan tot 23 februari 2025.
Wie komen in aanmerking voor deelname aan de expositie?
- Amateurkunstenaars, jong en oud, uit Oirschot, Spoordonk en Oost-, West- en Middelbeers.
- Amateurkunstenaars die niet in de gemeente Oirschot wonen, maar een bijzondere band hebben met de gemeente. Het gaat daarbij dan bijvoorbeeld om personen die in de gemeente Oirschot geboren zijn, er lange tijd gewoond hebben of les krijgen van een professionele kunstenaar uit deze gemeente.
Welke vormen van kunst komen in aanmerking?
Alle vormen van kunst, waaronder: schilderkunst, ruimtelijke kunst (werken van bijvoorbeeld (natuur)steen, hout, ijzer, kunststof), foto’s, film, kunstwerken van stof (katoen, wol e.d.), performance (persoonlijke voorstelling/voordracht), digitale of conceptuele kunst.
Voorwaarde voor deelname
Voorwaarde voor deelname aan de expositie is: ‘kwaliteit’. Die kan tot uitdrukking komen in de techniek, originaliteit of progressie van de kunstwerken. Deelname is gratis.
Hoe aanmelden?
Als u mee wil doen kunt u zich via e-mail aanmelden info@amateurkunstoirschot.nl
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met José van Hout 06-52003970 Wij zijn ook actief op Facebook.
Voor je agenda:
De kunstmarkt ‘Petit Montmartre’ in Oirschot is dit jaar op 25 mei.
The ‘earth’ without ‘art’ is just ‘eh’...
