Francine werkt in een atelier in de Willem Twee Fabriek in Den Bosch. Ze studeerde aan de AKV| St. Joost met als specialisatie schilderen. Na haar studie ging zij zich daarnaast intensief bezig houden met grafiek en specialiseerde zich in zeefdrukken. Zij integreert het zeefdrukken in haar schilderwerk en drukt op verschillende dragers: papier, doek en (houten) panelen en drieluiken.
Een belangrijk thema in haar werk is het tijdloze aspect van de natuur en onze relatie met het verstrijken van de tijd. Haar portretten zijn herinterpretaties van werken uit de kunstgeschiedenis. Het zijn geheimzinnige gezichten, diep in gedachten verzonken, zachtaardig maar ook sterk en ze nodigen uit tot oogcontact. Haar werk roept beelden op van tijdloosheid en eeuwigheid en ademt een sfeer van schoonheid en melancholie.
Mark van den HeuvelMark heeft zijn atelier/werkplaats aan huis. Studeerde grafische vormgeving aan st.Joost Breda, is ambachtelijk meubelmaker en beeldend kunstenaar. Hij heeft een diepgewortelde behoefte tot creƫren vanuit een belevingswereld zonder woorden.Zijn objecten, voornamelijk van hout, zijn een fragiel samenspel tussen kwetsbaarheid en schoonheid.
In de tentoonstelling komen die twee werelden samen, met grote contrasten, maar ook met overeenkomsten. Ambachtelijkheid en concentratie spelen bij beide een rol, met een vaak evenwichtig, soms meditatief eindresultaat.
Te bezoeken van 3 t/m 17 november, St. Jorisstraat 17, Middelbeers, entree is gratis.
Zaterdag en zondag van 11.00 tot 17.00 uur
Maandag t/m vrijdag van 19.00 tot 22.00 uur
