De vijfde editie van Goede Doelen Week De Beerzen is weer succesvol verlopen. Dankzij de inzet van vele vrijwilligers en de gulle gaven van de Beerse inwoners staat de teller van de voorlopige opbrengst op een recordbedrag van rond de 35.000 euro.
De definitieve opbrengst en de verdeling per goed doel worden op een later tijdstip bekend gemaakt. Het bestuur van GDW De Beerzen kan nu al wel zeggen dat de opbrengst van 2025 de grootste opbrengst in het bestaan van de Goede Doelen Week zal zijn, iets waar de organisatie heel trots op is. Voor de vijfde keer op rij is bewezen dan de samenwerking tussen de deelnemende doelen echt loont: er wordt nu gecollecteerd in alle straten van de Beerzen, het grote aantal collectanten maakt dat iedereen een kleine wijk heeft om te collecteren en de opbrengst voor elke doel is groter dan in de tijd van de aparte collectes. En dat was nu precies het doel toen Goede Doelen Week de Beerzen in 2019 werd opgericht.
Collecteweek leeft echt
Ook na de collecteweek zijn er door inwoners die de collectant gemist hadden nog enveloppen ingeleverd. De organisatie van GDW De Beerzen waardeert dit zeer. Bestuurslid Hannie van Kollenburg: "Het is toch geweldig dat mensen de moeite nemen om de envelop alsnog in te leveren. Daar kun je wel aan zien dat de collecteweek echt leeft in de Beerzen.”
De organisatie dankt namens alle deelnemende doelen iedereen die op welke manier dan ook heeft bijgedragen aan de geslaagde collecteweek. Aan alle collectanten, andere vrijwilligers en gul gevende Beerzenaren: Heel hartelijk dank!
