De zorginstellingen in onze gemeente en WIJzer regelden dat afgelopen weekend het Circus in de Zorg op het terrein van Groot Bijstervelt zes mooie shows verzorgde. Die vielen goed in de smaak.
Vooral ouderen en kwetsbare mensen uit Oirschot, Spoordonk en de Beerzen dromden afgelopen weekend samen rond de knusse piste van Circus in de Zorg. De bezoekers en hun mantelzorgers waren uitgenodigd door de zorginstellingen AmaliaZorg, JorisZorg en Groot Bijstervelt om voor een klein bedragje naar het circus te komen.
Jongleurs, acrobaten, hoelahoep, muziek en clownerie: de bezoekers genoten zichtbaar van de hartverwarmende voorstelling die speciaal voor deze doelgroepen ontwikkeld is. De sfeer in de gezellige circustent was opperbest en zaterdag bezocht wethouder Corine van Overdijk de eerste voorstelling.
